Хворих на кір більшає на Дніпропетровщині
Загрузка плеера...

Представники Дніпропетровського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я повідомили про стрімке збільшення кількості хворих на кір.

Заступник директора з дослідження біологічних факторів ДОЛЦ МОЗ Валентина Рєзвих розповіла, що в регіоні кір поширюється дуже динамічно – щодня реєструються близько 10 хворих. За її словами, "від жовтня 2017 року і по сьогоднішній день в Дніпропетровській області на кір захворіли 126 осіб, тільки в Дніпрі - 40. Із загальної кількості заражених 78% не були вакциновані. За цей період часу летальних випадків не зареєстровано".

Також очільниця відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям і матерям Наталія Шмально додала, що на Дніпропетровщині наразі є 59 тисяч доз вакцини від кору, а наступна велика партія надійде у квітні. Тобто усі, хто ще не робив щеплення, можуть приходити і робити.

Варто зауважити, що від початку 2018-го в Україні зафіксовано 2084 випадки захворювань, серед яких 1375 заражених – діти. Водночас у січні зареєстровано 3 випадки смертей, які сталися на Одещині.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram