Голові Держаудитслужби обрали запобіжний захід
Загрузка плеера...

Голові Державної аудиторської служби Лідії Гавриловій обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання на 60 діб. Про це повідомили у прес-службі Солом’янського районного суду Києва.

Таким чином було частково задоволене клопотання представників Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Після оголошення рішення прокурор САП Віталій Кравець зазначив, що з рішенням суду не погоджується та коментуватиме його лише після того, як побачить повний текст документа.

Водночас підозрювана заявила, що постановою задоволена. Вона додала, що вже півроку відчуває переслідування з боку НАБУ через її професійну діяльність.

Під час судового засідання підозрювана розповіла про походження цінностей, знайдених детективами бюро під час обшуків у її квартирі.

За словами держслужбовця, гроші на купівлю квартири площею 120 квадратів вона начебто заробила сама. Продала майно при переїзді до Києва, а також отримала мільйон гривень у подарунок від батька.

Щодо заниженої ціни купівлі нерухомості, посадовець заявила, що попередня власниця не могла продати квартиру 8 років і через особисті обставини погодилася зробити знижку.

Також голова Держаудитслужби розповіла, що детективи НАБУ прийшли до неї з автоматами і 7 годин не випускали з квартири. Гаврилова заявила, що не всі гроші, знайдені при обшуку, належать їй. А щодо вилученого золота зауважила, що це були три подарункові сертифікатні злитки вагою по 1,5 грама і вона може собі їх дозволити.

Нагадаємо, що НАБУ під керівництвом САП повідомили голові Державної аудиторської служби Лідії Гавриловій про підозру. Їй інкримінують незаконне збагачення на 10 млн грн та декларування недостовірної інформації.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram