Вінничани вимагають повернути Кобзаря
Загрузка плеера...

У Вінниці розгортається скандал через те, що міська влада демонтувала пам’ятник Тарасу Шевченку. Містяни влаштували цілодобове чергування на Майдані Небесної сотні. Вони вимагають, щоб погруддя Кобзаря повернули на місце.

Пам’ятник Небесної сотні не обов’язково встановлювати. Щось зносити і на його місці встановлювати. Можна тут поставити. Можна тут поставити пам’ятник Шевченкові і поряд із ним поставити пам’ятник Небесній сотні.

Водночас, дехто підтримав ініціативу. Прихильники встановлення нового монументу заявили, що площа імені Шевченка та пам’ятник на його честь у місті вже є. А на місці, де проходив вінницький Майдан, треба встановити пам’ятник героям Небесної сотні.

Треба просто місцевим активістам, людям, які хотіли б тут бачити хороший пам’ятник Тарасу Шевченку, подивитися трохи далі, яким чином зараз ця ситуація буде використана в боротьбі проти України вцілому.

За словами вінницьких журналістів, у міській раді ситуацію коментувати відмовились.

Раніше повідомлялось, що у Вінниці демонтували погруддя Тараса Шевченка. Його поставили у шкільний музей. На місці ж, де розташовувався монумент, встановили паркан. Територію охороняють правоохоронці.

Ідея встановлення нового пам’ятнику належить родинам загиблих та громадським організаціям. Їх ініціативу підтримала місцева влада.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram