Медійники Миколаєва непорозумілися з губернатором
Загрузка плеера...

Миколаївські журналісти Тетяна Локацька й Андрій Лохматов заявили, що голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко здійснює тиск на локальних медійників через критичні матеріали на свою адресу.

За словами Локацької, Савченко не спілкується з журналістами, які ставлять невигідні для нього питання. Крім того, їм надходять погрози, мовляв, проти медіа-працівників відкриють провадження. Більше того, голова ОДА таких журналістів часто викликає до себе на бесіди й нагадує, що під ним усі правоохоронні структури області. Крім того, висловлюються претензії і щодо коментарів у Facebook.

Журналісти розповіли, що останній неприємний випадок стався 23 січня, коли Лохматов знімав свою авторську програму. Не встигли залити відео в Інтернет, як автора вже викликали на допит. У підсумку програма не вийшла у виданні-замовнику, а лише була опублікована на сторінці Лохматова у соцмережі.

Водночас Локацька зауважила, що сама не звертається до правоохоронців, адже вони, на її думку, упереджені.

Лохматов же зізнався, що його також неодноразово "запрошували" до Савченка, проте він щоразу відмовляється. Заборону публікації власного розслідування медійник прокоментував так:

Андрій Лохматов, журналіст: 

"Матеріал, який вийшов, дійсно дуже незручний для керівництва адміністрації, адже в ньому є докази, як заступник Олексія Савченка та депутат облради від БПП тиснули на керівництво миколаївського аеропорту з вимогою, щоб ті якнайскоріше оголосили тендер на капітальний ремонт будівлі аеровокзалу під конкретне приватне підприємство, яке вже розпочало роботи без тендеру, договору та навіть проекту".

Головний редактор "НикВести" Олег Деренюга зауважив, що матеріал їм робили на замовлення. За кілька днів до того, як розслідування мали опублікувати, одна з власників видання отримала повістку на допит у поліцію.

Сам Олексій Савченко цю ситуацію коментувати відмовляється, натомість прес-секретар голови ОДА виправдовує дії свого шефа тим, що він має надто щільний графік, аби з кимось спілкуватися.

Водночас радник Савченка Андрій Сенченко зауважив, що всі погрози й звинувачення є абсолютними фантазіями та суб'єктивними враженнями медійників.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram