До весни продукти знову подорожчають
Загрузка плеера...

За підсумками перших двох місяців 2018 року ціни на продукти в Україні знову зростуть приблизно на 4%. Про це у коментарі УНН повідомив директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Він наголосив, що найпомітнішим буде зростання вартості м’яса, за винятком свинини, а також хліба і овочів. Навесні обов’язково подорожчає молоко, через сезонний дефіцит.

Експерт пояснив, що таке здорожчання зумовлено певними факторами, які були закладені ще у грудні 2017 року.

Водночас Дорошенко переконаний, що поточне зростання цін на пальне, не позначиться на цінах продуктів найближчим часом. Тому що більшість продукції, з якої виготовлятимуть товари у першому півріччі 2018 року, вже зберігається на складах і її не треба доставляти.

При цьому, Дорошенко додав, що якщо мінімальна заробітна плата зросте до 4100 грн – це стане додатковим імпульсом до зростання цін ще на декілька відсотків.

Крім цього, відповідно до даних щоденного моніторингу "АПК-Інформ: овочі і фрукти" за останній тиждень ціна на капусту в Україні зросла майже вдвічі. Таке активне підвищення цін виробники пояснюють великим попитом.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram