Порошенко розказав про свій другий термін
Загрузка плеера...

Президент України Петро Порошенко повідомив, що через півроку вирішить, чи балотуватиметься на другий президентський термін. За його словами, у цей час розпочнеться виборчий цикл. Як зауважив Порошенко під час виступу на "Українському сніданку" в Давосі, його рішення залежатиме від успішності найближчих шести місяців.

В Україні чергові вибори президента мають відбутися навесні 2019 року. Про наміри балотуватися на другий термін у гаранта цікавляться вже не вперше. Проте жодного разу Петро Порошенко не дав чіткої відповіді.

Так, під час своєї прес-конференції навесні минулого року, відповідаючи на аналогічне запитання, чинний глава держави процитував статтю 103 Конституції. Зокрема, норму про те, що президентом може бути обраний громадянин України, який досяг віку 35 років.

Також під час "Українського сніданку" в Давосі Порошенко наголосив на необхідності продовжити і пришвидшити роботу з підготовки до другого читання законопроекту про Антикорупційний суд. Він також зауважив, що Україна планує зміни до податкового законодавства, відповідно до яких оподатковуватиметься лише той капітал, що виводиться з держави. Ще одна із заяв президента стосувалася миротворців на сході України. За його словами, така місія є життєво необхідною.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram