Радник міністра шахраював із тендерами
Загрузка плеера...

"Нафтогаз" ініціював розслідування проти радника міністра енергетики Ігоря Насалика. Для цього очільник національної акціонерної компанії звернувся до генерального прокурора України Юрія Луценка.

Справа стосується Ігоря Бурака, позаштатного радника голови Міненерговугілля. Чоловік був причетний до порушень під час тендерних закупівель. Два роки тому "Укртрансгаз" оголосив про проведення тендера на надання послуг щодо технічного випробування, аналізу і діагностування газопроводів. Переможцем торгів стала фірма, яка не мала ані досвіду, ані матеріальної бази, ані професійної ліцензії. Рік тому "Нафтогаз" ініціював проведення перевірки, і виявилось, що посадовці "Укртрансгазу" свідомо виключили з умов конкурсу ряд важливих характеристик (досвід, відгуки тощо). У "Нафтогазі" стверджують, що через порушення держава могла втратити 317 млн грн.

Причетними до оборудки виявились директор департаменту транспортування газу і його заступник, а також віце-президент компанії Ігор Бурак, нинішній радник міністра. Усіх трьох притягли до дисциплінарною відповідальності, проте в "Нафтогазі" вважають, що дії посадовців мають ознаки таких злочинів, як службове підроблення і зловживання владою або службовим становищем. Голова "Нафтогазу" Андрій Коболєв попросив Генеральну прокуратуру внести відомості щодо порушень до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

ЗМІ повідомляють, що розслідування проти Бурака уже розпочато.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram