Ердоган сказав, скільки бойовиків убито у Сирії
Загрузка плеера...

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що у ході військової операції на території Сирії було знищено 268 курдських бойовиків. Про це Ердоган заявив під час зустрічі з місцевими чиновниками в Анкарі.

Лідер Туреччини назвав наступ на курдські "Загони народної самооборони" успішним і додав, що операція "Оливкова гілка" триватиме й надалі. Ердоган заявив, що турецькі військові не вийдуть із Сирії, поки не знищать останнього терориста. Зараз військові дії розгортаються у регіоні Афрін на північному заході Сирії, проте Анкара планує розширити операцію до меж міста Манбідж.

Відзначимо, що сирійці надають іншу інформацію. Тут стверджують, що у ході конфлікту загинуло близько 40 бійців курдських загонів самооборони, ще понад 30 загиблих – мирні мешканці Афріна.

В Організації Об'єднаних Націй стверджували, що через дії Туреччини близько 6 тисяч осіб стали біженцями.

Анкара розпочала операцію "Оливкова гілка" після того, як США заявили, що курдські бійці увійдуть до складу загонів для охорони кордону. У Туреччині курдські формування назвали терористичними. Зараз Ердоган закликає США припинити підтримку курдів.

Відзначимо, що і Сполучені штати, і Туреччина, і курдські загони беруть участь у боротьбі з "Ісламською державою". Зокрема, курдські загони, які в Анкарі вважають терористами, допомогли міжнародній антитерористичній коаліції знищити штаб-квартиру бойовиків ІДІЛ у місті Дейр-ез-Зор.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram