В Україні минулого тижня викрили 12 хабарників
Загрузка плеера...

Українські правоохоронці у період з 17 по 23 січня цього року викрили 12 фактів одержання хабара представниками державної влади та місцевого самоврядування, а також посадовцями державних та комунальних підприємств. Про це на брифінгу заявив речник Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко.

Він зазначив, що розмір хабарів, які планували отримати певні посадовці, коливається від 4 тис. гривень до 300 тис. доларів.

Лисенко також наголосив, що за період з 17 по 23 січня 2018 року у власність держави, державних або комунальних підприємств та територіальних громад органами прокуратури було повернуто майже 92 га земель загальною вартістю понад 97 млн гривень.

Крім того, прес-секретар Генпрокуратури повідомив, що наведені цифри вже підкріплені конкретними рішеннями судів, де прокуратура успішно відстояла інтереси держави.

За словами речника, завдяки прокуратурам Києва та Сумської області у судах були ухвалені рішення про повернення державі та територіальним громадам майна та коштів на суму 28 млн грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram