Міністр Нищук літав за кордон за чужі гроші
Загрузка плеера...

Поїздку українського міністра культури Євгена Нищука у Швейцарію профінансувала приймаюча сторона. Про це заявила прес-секретар міністра Юлія Даценко.

За її словами, Нищук поїхав у Давос після офіційного запрошення президента Швейцарії на Конференцію міністрів культури країн-підписантів Європейської культурної конвенції.

Даценко відзвітувала, що урядовець не купував дорогих сувенірів. На Батьківщину він привіз тільки шматок сиру та сувенірну дощечку. Вони обійшлись посадовцю у 18 швейцарських франків.

Нагадаємо, що в українських засобах масової інформації розгорівся скандал через цю поїздки міністра культури. Журналісти інформаційного агентства "Українські національні новини" звернули увагу на те, що перед відльотом до Києва з аеропорту Цюриха держслужбовець скористався послугами VIP-сервісу. Так, його доставили до літака на окремому автомобілі у супроводі двох жінок.

У прайс-листі на сайті аеропорту вказано, що ця послуга коштує близько 800 швейцарських франків. Тобто, 24 тис. грн.

Якими ще додатковими послугами скористався Нищук, не встановлено. Однак, за словами журналістів, літав він бізнес-класом за 42 тис. грн.

Ситуацію активно обговорювали у соціальних мережах. Користувачі припустили, що посадовець міг літати за кордон за державні кошти.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram