Порошенко поговорив з головою МВФ
Загрузка плеера...

На Всесвітньому економічному форумі в Давосі пройшла зустріч Петра Порошенка і директорки-розпорядниці міжнародного валютного фонду Крістін Лагард.

Президент України назвав зустріч конструктивною і заявив, що встиг обговорити усі відкриті питання щодо співпраці між Україною та МВФ. Гарант запевнив, що Київ виконуватиме нові і попередні домовленості. Крім того, Порошенко похвалився тим, що за останні півроку влада України змогла впровадити ряд важливих реформ. Однією з ключових тем бесіди стало призначення нового голови Національного банку України. Нещодавно президент вніс до Верховної Ради проект постанови про призначення Якова Смолія головою НБУ. Партнери похвалили це рішення.

На своїй сторінці у Facebook Петро Порошенко відзначив: "світ бачить, що Україна – важливий партнер для інвесторів".

Тим часом у Міністерстві фінансів України налаштовані не так оптимістично. Тут наголосили, що затримка співпраці з МВФ є основним ризиком для фінансової стабільності країни. Україна не отримує наступні транші макрофінансової допомоги. Через це інші міжнародні партнери також не поспішають з вливаннями. Урядовці нагадали, що впродовж 2018-2019 рр. Київ повинен повернути кредиторам більше 10 млрд дол.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram