У Львові поліція почала вилучати міські автобуси
Загрузка плеера...

У Львові поліція почала вилучати документи та відправляти на арештмайданчик автобуси найбільшого міського перевізника АТП-1 через його борги перед Львівським автобусним заводом.

Вилучення пов’язане з відмовою Львівської міськради виплатити заводу борг у 28 мільйонів гривень за придбання у 2009-2010 роках відповідного громадського транспорту.

Департамент державної виконавчої служби Міністерства юстиції України оголосив у розшук всі 160 автобусів перевізника. Патрульні вже забрали три старі великогабаритні автобуси, а також вилучили документи на чотири нові "Електрони".

Водночас, директор АТП-1 Орест Хамула зазначив, що тепер водії семи автобусів залишилися без роботи і найближчим часом можуть звільнитися.

Крім того, поліція внесла номери автобусів перевізника в систему "Рубіж", яка автоматично виявляє автомобілі, що перебувають у розшуку. Такою системою обладнані всі стаціонарні пости і частина патрульних авто. При її спрацюванні поліцейські зобов’язані затримати і доставити на арештмайданчик транспортний засіб.

Наразі на все майно та рахунки перевізника АТП-1 накладено арешт.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram