Соціальні виплати родинам з дітьми повинні зрости
Загрузка плеера...

Народні депутати партії "Відродження" закликають Президента України Петра Порошенка визначити законопроект (№6063-д) про підвищення соціальних виплат родинам із дітьми як невідкладний і забезпечити його розгляд у Верховній Раді. Саме з метою вирішення цього питання відбулася зустріч Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби та ініціаторів відповідного законопроекту.

Андрій Шипко, народний депутат ("Відродження"):

"Мы наметили определенную программу с уполномоченным по правам ребенка. Он написал письма и на председателя Верховной Рады. Парубий тоже поддерживает. Поддержка есть, поэтому в ближайшую сессионную неделю мы этот вопрос поставим кардинально – о вынесении этого законопроекта на голосование в сессионный зал".

Нагадаємо, що ще на початку 2017 року народні депутати зареєстрували законопроект, який пропонує суттєво реформувати сферу соціального захисту родин із дітьми.

Володимир Пилипенко, заступник голови партії "Відродження":

"Про що цей законопроект? Про те, щоб виплати при народженні дитини були диференційованими, не прив'язувалися ні до курсу долара, ні до інфляції, як це відбувається зараз. Вони будуть прив'язуватися до прожиткового мінімуму. Буде рости цей мінімум, будуть зростати виплати. Причому вони будуть на одну дитину – одні, на двох і більше будуть більші виплати. Як це було колись. Крім того, цей законопроект про те, щоб діти у школах харчувалися безкоштовно, принаймні у початкових класах. Також щоб діти могли безкоштовно користуватися громадським транспортом. Ми хочемо запровадити соціальні стипендії для студентів, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних сімей, дітей учасників АТО. Мені приємно, що уповноважений з прав дитини – на нашій стороні. Він сьогодні повторно звернувся до голови Верховної Ради з проханням включити цей законопроект до порядку денного".

Оскільки у 2017-му майже за півроку з моменту реєстрації законопроекту (№6063-д) його так і не винесли на розгляд депутатів у парламенті, у серпні на сайті Адміністрації Президента України була зареєстрована петиція на підтримку цього документа. Хоча петиція не набрала необхідної кількості голосів, проте для українців сьогодні надзвичайно важливо посилити соціальний захист сімей з дітьми.

Володимир Пилипенко, заступник голови партії "Відродження":

"Ми зверталися півроку тому до Адміністрації Президента із електронною петицією, яка набрала трохи менше 10 тисяч голосів, але ми за місяць зібрали 52 тисячі підписів звичайних українців".

Андрій Шипко, народний депутат ("Відродження"):

"Мы сегодня принесли 52 тысячи подписей со всей Украины, со всех областей. Люди откликнулись искренне на этот посыл".

Усі ці підписи Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба пообіцяв передати Петру Порошенку.

Андрій Шипко, народний депутат ("Відродження"):

"Этот законопроект, который подписали 32 народных депутата, который прошел все слушания, имеет позитивный вывод комитета, сейчас имеет поддержку уполномоченного президента по правам ребенка. Я везде вижу – "за". Для этого нужно не такое и большое финансирование. Нужно дать первый четкий посыл".

Зараз автори та ініціатори законопроекту чекають відповіді від Президента і сподіваються, що Верховна Рада все ж найближчим часом розгляне цей документ.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram