Журналіст опублікував секретну інформацію ЗСУ
Загрузка плеера...

Прес-служба Генерального штабу ЗСУ повідомила, що інформація про заплановані постачання армії нових протитанкових ракетних комплексів та безпілотників має гриф "Цілком таємно". Тому головний редактор одного з видань Юрій Бутусов не мав права публікувати цю інформацію. Про це йдеться у відповіді військових на запит інтернет-медіа Ліга.нет.

Раніше у своїй публікації в соцмережі журналіст написав, що Генштаб прийняв рішення внести до списку потреб "800 сучасних протитанкових ракетних комплексів типу "Стугна" і "Корсар", "кілька тисяч керованих ракет" і "500 безпілотних літальних апаратів".

На думку Бутусова, таке рішення має лише одне значення: "найближчим часом цю зброю включать у держоборонзамовлення і протягом 2-3 років її буде поставлено у війська".

У військовому відомстві зазначили, що потреба армії у зброї та техніці, і послідовність їх замовлення, визначені державною цільовою оборонною програмою розвитку збройних сил України до 2020 року. Цю програму затвердили постановою Кабміну у 2016 році.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram