Запуск антикорупційного суду прогнозують на вересень
Загрузка плеера...

Закон про антикорупційний суд Верховна Рада може ухвалити вже у травні. Про це заявив заступник голови парламентського комітету з питань запобігання і протидії корупції Ігор Попов під час круглого столу щодо обговорення відповідних законопроектів. На думку народного депутата, у такому разі призначення перших суддів відбудеться не раніше вересня. А перші справи антикорупційний суд почне розглядати наприкінці 2019-го року.

Нагадаємо, під час роботи шостої сесії депутати тричі намагалися включити законопроекти щодо створення Вищого антикорупційного суду України до порядку денного і жодного разу на це не вистачило голосів. Ігор Попов зазначив, що до порядку денного нової сесії усі проекти законів будуть включені автоматично у перший тиждень її роботи у лютому і у разі його затвердження, будуть розглянуті у першому читанні. Профільний комітет протягом квітня має узагальнити документ і скласти порівняльну таблицю до другого читання, аби винести проект закону до сесійної зали протягом пленарного тижня у травні.

Після цього має розпочатися формування комісії, подача кандидатур до нового антикорупційного суду та їхній розгляд. При цьому народний депутат вважає, що запускати нову інституцію у роботу треба якнайшвидше, адже прогнозований початок розгляду справ за такого розвитку подій, співпаде із активною фазою виборчої кампанії в Україні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram