"Укрзалізниці" не можна працювати з сумнівною фірмою
Загрузка плеера...

Суд заборонив "Укрзалізниці" укладати договір з "дочкою" "Трейд Коммодіті" – компанії, що задіяна у корупційних оборудках Міноборони. Йдеться про підприємство "Август Пром".

Наприкінці минулого року залізничники оголосили тендер на закупівлю 10 тис. тонн дизельного палива. Переможцем торгів стало "Август Пром", яке запропонувало найнижчу вартість послуг.

Перемогу компанії вирішило оскаржити конкурентне підприємство. Компанія подала позов, зазначивши, що дочірнє підприємство "Трейд Коммодіті" не зможе виконати умови договору через подорожчання нафтопродуктів. Ці аргументи переконали служителів Феміди, і Господарський суд Дніпропетровської області заборонив "Укрзалізниці" укладати договір на постачання палива з "Август Промом".

Відзначимо, що перевізник вже не вперше співпрацює з "дочками" скандальної "Трейд Коммодіті". Так, у грудні акціонерна компанія уклала одразу три угоди з підприємством "Газтрейд", яке також входить до орбіти "Трейд Коммодіті". Крім того, вже після початку розслідування справи про корупцію в Міністерстві оборони залізничники перерахували на користь компанії майже 500 млн грн.

Нагадаємо, посадовці Міноборони вивели з бюджету близько 150 млн грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram