БПП і НФ убезпечують собі вибори?
Загрузка плеера...

Стали відомі прізвища кандидатів до Центральної виборчої комісії. Усього в поданні про призначення членів ЦВК, яке напередодні підписав Президент України Петро Порошенко, вказано 13 осіб.

Серед них народні депутати, помічники парламентаріїв, адвокати, науковці та суддя. Проте хто ці люди і чому саме вони мають стати членами виборчої комісії, не зовсім зрозуміло.

Найбільшу кількість кандидатів делегувала пропрезидентська фракція. Від БПП пропонуються Світлана Кустова, Михайло Вербенський, Ольга Лотюк, Віталій Плукар та Ольга Желтова.

Фракція "Народний фронт" подала три кандидатури: Ірину Єфремову, Наталію Бернацьку та Леонтія Шипілова. Також до списку увійшла Надія Синиця, яку фракція вносила в попередньому поданні, але цього разу не зрозуміло, чий вона висуванець.

Від "Батьківщини" немає жодного представника.

Інші ж фракції та об'єднання запропонували по одному кандидату до Центрвиборчкому: Алла Басалаєва – "Відродження", Євген Радченко – "Самопоміч", Тетяна Сліпачук – "Воля народу", Тетяна Юзькова – фракція Радикальної партії Олега Ляшка.

У соціальних мережах вже почалося обговорення щодо ймовірних членів ЦВК. Користувачі наголошують на невідповідності більшості кандидатів демократичним стандартам. Зокрема, журналіст Назар Приходько, звертає увагу на двох висуванцях від БПП: Вербенського та Сліпачук. Перший – фігурант корупційного скандалу під час будівництва ЖК "Кришталеві джерела" у Києві, друга – нібито довірена особа Порошенка, яка була членом конкурсної комісії.

Чи стануть ці кандидати членами оновленої ЦВК, стане відомо після голосування у Верховній Раді. До цього щодо претендентів буде проведена спецперевірка.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram