Спецпризначенці допомогли відбити квартиру Клименка
Загрузка плеера...

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів прийняло в управління шикарну квартиру у центрі Києва. ЗМІ пов'язують цю нерухомість з колишнім міністром доходів і зборів Олександром Клименком. Офіційно власником квартири було товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами Ексельсіор".

Передача майна була передбачена ухвалою Печерського райсуду. Щоправда, виконати рішення служителів Феміди виявилося непросто. Коли чиновники прийшли на місце, їх зустріли невідомі особи, які не пускали працівників всередину. В агентстві з повернення активів стверджують, що їм чинили фізичні перешкоди. Скільки саме людей було задіяно у конфлікті, в Нацагентстві не уточнили. Інформації про постраждалих немає.

Багатогодинний спротив змогли подолати лише після того, як до операції долучили військову прокуратуру і спецпризначенців.

Нагадаємо, Олександр Клименко очолював міністерство доходів і зборів у період з 2012 по 2014 рр. Правоохоронці підозрюють його у розкраданні бюджетних коштів і державні зраді.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram