Терористи влаштували подвійний теракт біля мечеті
Загрузка плеера...

Більше 60 осіб стали жертвами подвійного теракту у Лівії. Бойовики провели атаку у місті Бенгазі на півночі країни.

Для нападу терористи використали автомобілі з вибухівкою. Машини припаркували у центрі міста. Обидва вибухи пролунали поблизу мечеті. Першу бомбу нападники активували у той момент, коли люди виходили з релігійної споруди. Другий автомобіль підірвали приблизно через півгодини. Терористи дочекались, коли на місце вибуху прибули медики і правоохоронці, а також прості перехожі, що хотіли допомогти жертвам атаки. Друга бомба виявилась потужнішою за першу.

Наразі відомо про понад 20 загиблих. Близько трьох десятків осіб отримали поранення. Медики зазначили, що кількість жертв може збільшитись.

Після повалення режиму Муаммра Каддафі місто Бенгазі стало опорним пунктом терористів. Для ліквідації джихадистів влада розпочала операцію "Гідність Лівії". Через три роки урядові сили змогли вибити бойовиків з міста, проте сутички і напади досі тривають.

Міністерство іноземних справ України закликало українців утриматись від поїздок до Лівії. Тих, хто уже перебуває в країні, просять виїхати за її межі через складну безпекову ситуацію.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram