Наглядову раду "Укроборонпрому" очолив науковець
Загрузка плеера...

Головою наглядової ради "Укроборонпрому" став Михайло Згуровський, ректор Київського політехнічного інституту ім. Сікорського.

Професор Згуровський – серйозний науковець. Він є членом Національної Академії Наук України, лауреатом премії Глушкова та тричі – лауреатом Державної премії в галузі науки і техніки. За часів президенства Кучми Згуровський навіть очолював Міністерство освіти України. Втім, до наглядової ради державного концерну посадовець потрапив лише тиждень тому, коли його було призначено указом Президента.

Зазначимо, концерн "Укроборонпром" неодноразово згадували поряд з корупційними скандалами. Детективи НАБУ розслідують кілька епізодів, до яких причетні посадовці "Укроборонпрому". Наприкінці грудня незалежний антикорупційний комітет з питань оборони оголосив про розрив партнерства з концерном. Причиною цього стала відсутність реформ та високі корупційні ризики. В антикорупційному комітеті заявили, що для вирішення проблем необхідно створити об'єктивну наглядову раду. Призначення науковця Згуровського головою цього органу деякі вважають спробою реабілітувати репутацію концерну.

Відзначимо, що уряд має призначити ще двох членів наглядової ради. В "Укроборонпромі" закликали Кабмін якнайшвидше визначитись з кандидатами.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram