Димінський попросив Інтерпол не шукати його
Загрузка плеера...

Петро Димінський, власник футбольного клубу "Карпати", попросив Інтерпол не оголошувати його в розшук. Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на Міністерство внутрішніх справ.

Бізнесмен звернувся до комісії з контролю за файлами центрального бюро Міжнародної поліції. Комісія передала інформацію МВС України. Інтерпол відправив запит про надання додаткової інформації у справі Димінського. Українські правоохоронці стверджують, що Генеральна прокуратура вже передавала повний пакет документів щодо бізнесмена. Міністерство внутрішніх справ збирається надіслати до Інтерполу підтвердження того, що Димінський є фігурантом кримінального провадження, а його справа не пов'язана з політичними мотивами.

У поліції вважають, що львівський бізнесмен взяв приклад з інших утікачів, які перебувають у розшуку, а оскарження – лише спроба потягти час.

Нагадаємо, 18 серпня автомобіль Димінського насмерть збив молоду жінку. Через деякий час бізнесмен виїхав з України. У грудні Міністерство внутрішніх справ оголосило чоловіка у розшук.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram