НАЗК внесло припис Ситнику щодо його заступника
Загрузка плеера...

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис директору Національного антикорупційного бюро України Артему Ситнику стосовно його першого заступника Гізо Углави. Про це повідомили у прес-службі НАЗК.

Згідно з інформацією, припис заступнику Ситника винесли за результатами перевірки декларацій за 2015 та 2016 роки. Углава не відобразив певні об’єкти нерухомості, а також зазначив інформацію, що не відповідає дійсності в частині розміру доходу.

Крім того, посадовець невірно вказав дату набуття у власність автомобіля одним із учасників його сім’ї, а також суму грошових активів.

У прес-службі додали, що припис внесли і міністру екології та природних ресурсів України Остапу Семераку стосовно директора Приазовського національного природного парку Дмитра Воловика.

НАЗК встановило, що Воловик, будучи посадовою особою державної охорони природно-заповідного фонду, не передав належні йому корпоративні права в управління іншій особі протягом 30 днів з моменту призначення на відповідну посаду.

Таким чином агентство вимагає від керівників органів, у яких працюють зазначені посадовці, вжити передбачені законодавством заходи.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram