Кияни перейнялись безвізом, - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

Євросоюз нагадав Україні про Антикорупційний суд та пригрозив безвізом. Адже, створення відповідного органу боротьби із корупцією – одна з вимог для України. Журналісти NewsNetwork поцікавились думкою жителів та гостей столиці, запитавши: "Що Ви думаєте про загрозу втрати безвізу?"

І ось які відповіді ми отримали.

Світлана, жителька Києва:

"А Ви знаєте, мене безвіз зовсім не турбував. Тому що той, хто хотів поїхати за кордон, той їхав. А хто не хотів і не може, той не може собі цього дозволити".

Лариса, жителька Києва:

"Для багатьох українців це не дуже вплине, адже вони не можуть собі дозволити поїхати до Євросоюзу. Нажаль. Але для тих, хто може, нажаль це буде не дуже".

Ніна, жителька Києва:

"Визой не пользуюсь, поэтому к этому отношусь нормально".

Ніна, жителька Києва:

"Очень плохо. Меня не устраивает этот вариант. Не нужно этого делать. Безвиз – хорошо. Можно ездить куда угодно. Я уже пробовала, мне понравилось".

Вікторія Василівна, жителька Києва:

"Я вважаю, що безвіз має бути. Особливо для молодих, які зараз мають перспективу якось розвиватися і бувати, і відвідувати. Навіть такі, як я їздять зараз, користуються моментом, що можна спокійно сісти і поїхати. Я вважаю, що треба продовжувати в цьому напрямку наш рух до безвізу і далі до Євросоюзу".

Володимир, житель Києва:

"Я не хотів би втрачати безвіз. Тому що це відкритий простір, це зручно, якщо є можливість".

Житель Києва:

"Хто їздить часто, йому що безвіз, що "віз" – однаково".

Лідія, жителька Києва:

"Взагалі, ставимось негативно. Адже якщо ми йдемо в Європу, ми повинні бачити, як інші люди проживають, рівень життя, порівнювати. І я все таки сподіваюсь, що наше керівництво буде йти на якісь домовлення і все вирішить позитивно, тому що дійсно рівень життя у нас бажає бути кращим, наші люди того варті. Будемо сподіватися на все краще і не втрачати оптимізм".

Альона, журналіст:

"Українські можновладці як літали за кордон, так і літатимуть. Однак у простих українців, які таки їздять до Європи, можуть виникнути проблеми, якщо заберуть безвіз. То може не тільки європейським чиновникам, а й нам самим варто спонукати владу щось робити?".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram