Рева заявив, що з МВФ розібрались "без популізму"
Загрузка плеера...

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що Україна домовилася з Міжнародним валютним фондом. Тепер до 2021 року він не вимагатиме від України зменшення дефіциту Пенсійного фонду або держбюджету.

Міністр зазначив, що фонду запропонували розібратися в усьому "без популізму". І хоча фахівці МВФ говорили про підвищення пенсійного віку, представники України не погодилися з міжнародними партнерами.

Андрій Рева зауважив, що закордонним спеціалістам запропонували варіант, який точно підходить для України – збільшення вимоги до страхового стажу. Адже у нас начебто є 26 млн працездатного населення, а єдиний соціальний внесок платять лише 12 млн.

За словами міністра, представникам фонду пояснили, що в Україні мізерні пенсії. Тому для влади в пріоритеті віддавати кошти людям, а не спрямовувати їх на покриття дефіциту.

Також Рева заявив, що 2017 році дефіцит Пенсійного фонду складав приблизно 141 млрд грн. Попри це, як наголосив міністр, усі додаткові надходженні від єдиного соцвнеску влада може направляти виключно на підвищення пенсій українцям.

І хоча представники чинної української влади красиво розповідають про значні досягнення, все ж останні соцопитування засвідчують: у державі жити стає дедалі складніше, усе дорожчає і люди з України просто втікають.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram