За "перемогами" влада ховає серйозні провали
Загрузка плеера...

Не так давно Україна поповнила список своїх уявних перемог, піднявшись у рейтингу Doing Business. Тоді цим фактом дуже хвалилися представники чинної влади. Вони особливо наголошували на тому, що це результат реформування держави і боротьби з корупцією. Втім, як в умовах тотального економічного безладу країна змогла покращити свої позиції в рейтингу світового банку, майже ніхто не задумувався.

За словами народного депутата України, лідера партії "За життя" Вадима Рабіновича, така неймовірна ситуація пояснюється дуже просто. Українцям вже вкотре "запропонували банальну маніпуляцію зі статистичними даними".

Якщо придивитися уважніше до рейтингу, то виявиться, що наша країна за рік справді піднялася, але тільки на чотири позиції. І тепер серед 190 економік світу ми посідаємо "почесне" 76 місце десь між Бутаном і Киргизстаном.

При цьому ніхто з представників української влади не порівнював результати нашої держави із результатами сусідів чи інших країн СНД. А там ситуація значно краща.

Лідер політичної партії "За життя" навів такі приклади з того ж рейтингу: Грузія на 9-му місці, Естонія - на 12-му, Литва - на 16-му, Латвія - на 19-му, Польща - на 27-му, Росія - на 35-му, Молдова - на 44-му.

Крім того, парламентарій наголосив, що влада замовчала й той факт, що в рейтингу є й інші показники, за якими ми опустилися значно нижче, ніж піднялися. Серед таких, зокрема, легкість створення компаній, отримання кредитів та ведення міжнародної торгівлі.

У підсумку – провальні реформи, усюдисуща корупція та занепад економіки. І все, що нам доводиться бачити, – це погана гра влади, яка вдає, ніби все добре. Загалом же злодійкуватим українським чиновникам начхати на розвиток бізнесу, їм головне отримати відкати й хабарі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram