Україна продовжує множити борги
Загрузка плеера...

За рік державний борг України збільшився на 150 млрд грн. Таку інформацію поширили ЗМІ з посиланням на Міністерство фінансів.

Станом на кінець 2017 сукупний державний і гарантований державою борг становив 2,06 трлн грн, або ж 76,3 млрд дол. За рік обсяги зобов'язань України зросли в середньому на 7%.

При цьому у Міністерстві фінансів вже готуються до нових запозичень. Очільник міністерства Олександр Данилюк заявив, що відомство планує випустити євробонди. Продаж єврооблігацій, як сподіваються у відомстві, можна буде здійснити влітку.

Міністр фінансів запевнив, що такий спосіб залучення коштів не пов'язаний з погіршенням відносин з Міжнародним валютним фондом. За словами Данилюка, уряд просто готовий використати оптимальний час для виходу на ринок. У Мінфіні стверджують, що МВФ залишається основним кредитором України, і уряд намагається виконувати вимоги партнерів.

Тим часом у Нацбанку заявляли, що програма макрофінансової допомоги від МВФ може зірватись, якщо Україна не отримає черговий транш.

Нагадаємо, раніше ЗМІ підрахували, що державний борг в перерахунку на кожного громадянина України становить 1800-1900 дол.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram