"Батьківщина", БПП та "За життя" – знову стабільні лідери рейтингів
Загрузка плеера...

Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", "Блок Петра Порошенка "Солідарність" та політична партія "За життя" - лідери електоральних уподобань українців. У разі проведення дострокових парламентських виборів найближчої неділі, серед тих, хто має намір прийти на виборчі дільниці, за ці політсили готові проголосувати 12,1%, 9,2% та 8,8% громадян відповідно. Такі результати соціологічного опитування оприлюднив Фонд "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва. Дослідження провели спільно з соціологічною службою Центру Разумкова у грудні минулого року.

Ірина Бекешкіна, директор Фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва:

"На першому місці партія "Батьківщина" – приблизно 12%. На другому з невеликим відставанням партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" – 9,2%. Стабільно у різних опитуваннях долають 5-відсотковий бар'єр партія "За життя". Вона набирає 8,8%".

Якби ж найближчої неділі були вибори президента, то, за даними соцдослідження, результати електоральних симпатій серед тих, хто має намір взяти участь у голосуванні, були б наступними:

Юлія Тимошенко могла б отримати 12,1%, Петро Порошенко - трохи більше десяти (10,2%), Анатолій Гриценко - 7,8%, впритул до нього йде Вадим Рабінович із результатом 7,7%. Замикає першу п'ятірку Олег Ляшко із 6%.

Експерти також звертають увагу й на те, що у суспільстві є запит на альтернативних політиків. Таких готові підтримати трохи менше 16% (15,9%) респондентів.

Ірина Бекешкіна, директор Фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва: "Відповідь інший політик – 15,9%. Тобто потреба є".

Відповідно до результатів соціологічного дослідження, у дострокових парламентських виборах готові взяти участь 65% респондентів. У разі дострокових виборів президента на дільниці для голосування прийшли б приблизно 67% опитаних громадян.

Загальнонаціональне дослідження, під час якого було опитано понад дві тисячі осіб (2004), провели з 15 по 19 грудня 2017 року в усіх регіонах України за винятком Криму й окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram