Сенат США відновив роботу уряду
Загрузка плеера...

У США завершився дводенний шатдаун. Сенатори більшістю голосів схвалили резолюцію, яка продовжує фінансування роботи державних установ до 8 лютого. Резолюцію підтримали і в Конгресі.

За цей час республіканці і демократи мають дійти до спільного рішення щодо остаточного формування федерального бюджету. Інакше Сенат перейде до розгляду окремого законопроекту з цього питання.

Варто зазначити, що саме демократична партія виступала проти затвердження фінплану через відсутність захисту мігрантів у Сполучених Штатах. Проте лідер республіканців у Сенаті Мітч Макконнелл зумів вмовити демократів підтримати резолюцію, пообіцявши повернутися до обговорення цієї проблеми.

Нагадаємо, федеральні відомства США припинили роботу 20 січня, оскільки Конгрес не зміг ухвалити бюджет країни. Основною перешкодою для цього стали суперечки республіканців і демократів, які ніяк не можуть домовитися щодо питань імміграції. З початку фінансового року це вже третій випадок, коли ухвалюють тимчасовий бюджет на обмежений термін.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram