У 2017 субсидії були малі, але в багатьох
Загрузка плеера...

Державна служба статистики України опублікувала інформацію, згідно з якою кількість осіб, що отримали субсидії у 2017 році зросла, проте розмір виплат порівняно з позаминулим роком зменшився.

Зокрема, йдеться про те, що за субсидіями на оплату житлово-комунальних послуг звернулися на 10% більше домогосподарств, ніж у 2016. І з них нібито всі отримали компенсації за послуги ЖКГ. Мало того, близько 7% споживачів, які зверталися за субсидіями ще у 2016, минулого року також отримали свої нарахування.

У 2017 році за субсидіями на оплату житлово-комунальних послуг звернулися на 10% більше домогосподарств, ніж позаминулого року.

При цьому у Держстаті зазначають, що загальна сума субсидій за минулий рік зменшилася до майже 4 млрд грн, що на 30% менше, ніж позаминулого року.

Середній розмір субсидії на одну сім’ю у 2017 склав менше 1000 грн.

Нагадаємо, у жовтні заступник міністра фінансів Сергій Марченко заявив, що у державному бюджеті не вистачає коштів для субсидій. А 9 листопада Верховна Рада внесла зміни до бюджету країни, виділивши додаткові кошти на фінансування комунальних субсидій.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram