Екс-прокурора відпустили під шалену заставу
Загрузка плеера...

Солом'янський районний суд Києва змінив запобіжний захід із домашнього арешту на заставу 1 млн 762 тис. гривень для екс-заступника начальника департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури Дмитра Суса. Про це з посиланням на рішення суду повідомляють "Українські новини".

Згідно з інформацією, клопотання про зміну запобіжного заходу було внесене Національним антикорупційним бюро і погоджене зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою.

Суддя задовольнив клопотання ще 16 січня і зазначив, що застава у розмірі 1 млн 762 тис. гривень має бути внесена не пізніше 5 днів.

Зазначається, що підозрюваний зобов'язаний прибувати на першу вимогу до детектива, прокурора, суду. А також не відлучатися з Хмельницької області без дозволу детектива, прокурора або суду.

Крім того, Сус має здати на зберігання в Державну міграційну службу свої закордонні паспорти. Він також зобов'язаний носити електронний браслет контролю.

Водночас Сус заявив, що ще не вносив заставу і планує подавати апеляцію на рішення суду.

Нагадаємо, Дмитро Сус був звільнили з посади слідчого Генпрокуратури за те, що не вніс у декларацію інформацію про житло та автомобіль. Авто преміум класу Audi Q7 вартістю понад 900 тисяч гривень, про яке начебто забув Сус, офіційно належало його 85-річній бабусі.

25 липня 2017 року САП і НАБУ затримали Суса в аеропорту "Бориспіль". Йому було повідомлено про підозру у причетності до низки злочинів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram