Українські чиновники почали декларувати криптовалюту
Загрузка плеера...

В Україні за останні два роки 57 чиновників задекларували як нематеріальні активи. Про це йдеться у дослідженні сервісу моніторингу Opendatabot.

Згідно з оприлюдненою інформацією, найбільше декларантів криптовалюти виявилося серед службовців Одеської обладміністрації та Верховної Ради України.

У розслідуванні Bihus йдеться про те, що найбільше на біткойни витратився депутат Одеської міської ради Дмитро Палпатін. 1 серпня минулого року він придбав 7 тис. 711 одиниць біткоїн кешу, які на момент купівлі коштували майже 58 млн гривень.

Зазначимо, що наразі Нацбанк України не визнає біткоїн як віртуальну валюту. Тому деякі експерти стверджують, що використання чиновниками криптовалюти може збільшувати ризик корупції.

Раніше секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов також заявляв, що відсутність законодавчої і нормативної бази щодо криптовалюти створює загрози для економіки та безпеки держави.

За інформацією керівництва Нацбанку, Служби безпеки України та поліції, відсутність контролю над оборотом криптовалют і анонімність розрахунків створюють передумови для відмивання грошей.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram