Саакашвілі перетворив суд на цирк
Загрузка плеера...

Київський апеляційний адмінсуд частково задовольнив клопотання екс-президента Грузії Михеїла Саакашвілі про відвід колегії суддів, яка розглядає апеляцію щодо його статусу біженця.

Зокрема повідомляється, що клопотання щодо рішення першої інстанції про визнання законним відмову міграційної служби надати політику притулок передано на розгляд іншим суддям.

Під час засідання соратники колишнього голови Одеської ОДА, які прийшли його підтримати, періодично влаштовували вистави й виклично поводилися.

Сам Саакашвілі під час засідання постійно звинувачував у всьому персонально Петра Порошенка. Екс-посадовець вважає, що позбавлення його громадянства відбулося за сфальсифікованими матеріалами і з подачі президента.

Загалом же, за словами очевидців, суд більше нагадував шоу, в якому колишній очільник Грузії був головним і єдиним актором.

Рішення суддів активісти назвали тимчасовою перемогою.

Наступне засідання у цій справі відбудеться в касаційній інстанції. Вона визначить, чи відводити склад суддів апеляційного суду, вердикт якого може прискорити депортацію Саакашвілі на батьківщину. Коли відбудеться наступне слухання поки не повідомляють.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram