Справу Шабуніна передали до суду
Загрузка плеера...

Справу проти голови "Центру Протидії Корупції" Віталія Шабуніна передали до суду. Активістові інкримінують умисне заподіяння журналістові тілесних ушкоджень у зв'язку з його професійною діяльністю. Йдеться про інцидент, який трапився влітку. Тоді Всеволод Філімоненко довів до сліз колегу Шабуніна, і у відповідь той вдарив блогера в обличчя. Згодом Шабунін повідомив, що визнає свою вину, проте відмовляється вважати Філімоненка журналістом, адже той лише "прикривався" посвідченням для провокацій.

Тиждень тому правоохоронці перекваліфікували справу, визнавши, що потерпілий провадив журналістську діяльність.

У Центрі протидії корупції вважають, що правоохоронці просто намагаються розправитись з антикорупціонерами. ЦПК звернувся до суду з проханням провести неупереджений розгляд справи. У повідомленні також відзначено, що в Інституті масової інформації підтримують Шабуніна і вважають, що перекваліфікація його справи була недоречною, адже сутичка між Шабуніним і Філімоненком не була пов'язана з роботою ЗМІ.

Крім того, активісти неодноразово наголошували на невідповідності результатів експертизи і відеозапису бійки. Втім, правоохоронці не коментували цю інформацію.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram