Трамп скасував вечірку через шатдаун
Загрузка плеера...

Президент США Дональд Трамп скасував вечірку з нагоди першої річниці своєї інавгурації. Святкування мало пройти в його приватній резиденції Мар-а-Лаго у штаті Флорида 20 січня, проте плани змінилися через так званий шатдаун. Робота уряду та державних служб була призупинена, оскільки Сенат так і не ухвалив закон про державне фінансування.

Масштабність зірваної вечірки можна тільки уявити, оскільки запрошення на неї коштувало від 100 тисяч доларів. У квиток входили святкова вечеря і фото з Трампом. Для того, аби взяти участь у круглому столі разом із президентом США треба було б заплатити 250 тисяч. Такі відомості опублікували журналісти Bloomberg.

За інформацією видання, ці кошти мали б піти на наступну президентську кампанію Трампа й фінансування проектів комітету Республіканської партії.

Раніше глава Білого дому повідомляв, що запрошення на гучну подію можна виграти в лотерею. Умовою розіграшу було пожертвувати щонайменше 3 долари на підтримку американського лідера.

Варто зазначити, що це вже друга спроба Трампа влаштувати вечірку. Очільник США розповів, що планував святкування ще в листопаді на честь річниці перемоги на виборах. Проте переніс урочистості через робочу поїздку в Азію.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram