Лідером у корупційних скандалах стала Полтавщина
Загрузка плеера...

Лідером за масштабністю корупційних скандалів визнано Полтавщину. Такого висновку дійшли експерти із Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України". Тут додали, що минулий рік взагалі виявився багатим на резонансні справи у регіонах.

"Комітет виборців України" підрахував, що лише третина областей пережила 2017 без викриття гучних корупційних оборудок. У чотирьох регіонах на відмиванні грошей погоріли очільники районних держадміністрацій. Це Дніпропетровська, Кіровоградська, Одеська і Волинська області. На Черкащині та на Миколаївщині правоохоронці відкрили кримінальні провадження проти керівників аеропортів. Полтавську область  у цьому неприємному рейтингу визнали першою, адже тут за підозрою у корупції було затримано одразу кілька вагомих постатей: начальник внутрішньої безпеки обласного управління МВС, керівник управління інфраструктури облдержадміністрації та начальник управління поліції у м. Лубни.

"Комітет виборців" також склав рейтинг досягнень обласної влади. Тут враховували такі показники, як рівень зарплат або темпи будівництва і розвитку інфраструктури. Найкращі результати показали Харківщина, Тернопільщина, Вінниччина, Донеччина і Львівщина. А от Волинська, Чернівецька, Черкаська, Рівненська та Хмельницька області опинились в хвості рейтингу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram