У Прилуках назріває техногенна катастрофа
Загрузка плеера...

У Прилуках Чернігівської стався масштабний прорив каналізаціного колектора. Вулиці, двори та будинки місцевих жителів заливає нечистотами. Води ж у кранах місцевих жителів не було протягом трьох діб. Коли її увімкнули – фонтан із каналізаційними відходами почав бити ще сильніше.

Жителі Прилук розповідають, що влада нічого не робить для усунення проблеми. Зверталися в усі інстанції, але безрезультатно. Очільница Прилук начебто сказала, що лежить у лікарні.

Прилуцькі волонтери за власні кошти винайняли приватний екскаватор і шукають, де саме стався прорив.

У головному Управлінні державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства України та чернігівському обласному відділі Держслужби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів заявили, що про проблему у Прилуках не знають.

У Прилуцькій міській раді переконують, що ситуацію намагаються врегулювати.

За словами секретаря мера, каналізацію відремонтують максимум за місяць, стабільність водопостачання вирішать за декілька днів. А відкачування стоків вже практично скрізь, та з невеликими відхиленнями від норми.

На питання, чи загрожує місту епідея, посадовець відповів, що він не бачить підстав говорити про це.

Водночас місцеві жителі побоюються, щоб не повторилося лихо 1983-го року. Тоді місто також затоплювало каналізаційними відходами. І протягом двох тижнів не було води. Ситуацію ледь вирішили.

Також хвилюються і за долю розташованого неподалік Густинського монастиря.

Наразі є всі підстави стверджувати: якщо найближчим часом проблему не буде вирішено, то місто чекає техногенна катастрофа.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram