До Дня Соборності розгорнули найдовший прапор України
Загрузка плеера...

Із нагоди Дня Соборності у серці Києва на Хрещатику розгорнули найдовший прапор України, який створили казначеї з усіх областей.

До цього свята готувалися заздалегідь. Всеукраїнську акцію "Об'єднаймо Україну" розпочали ще у серпні 2017 року у День Прапора України у Станиці Луганській. Звідти український стяг казначеї почали передавати від однієї області до іншої. При цьому кожен регіон доповнював полотнище своїм прапором із відповідною символікою та назвою населених пунктів, які долучалися. Так тривало до січня 2018 року. Завершилася всеукраїнська акція "Об'єднаймо Україну" у Києві у День Соборності.

Тетяна Слюз, голова Державної казначейської служби України:

"На нашому прапорі представлені всі території і Автономна Республіка Крим, і Донецька та Луганська області, тому що це Україна".

На Хрещатику символічно з'єднали східну і західну частини велетенського стяга, довжина якого склала понад 1 км.

Лідія:

"Нашій державі давно потрібен мир, щоб працювати, ростити дітей та онуків. Усього найкращого".

Сергій:

"Хочу побажати найперше миру, добра і щастя".

Віра:

"Миру, добра, єдності, щоб у всіх нас все було добре. Хай закінчиться війна, щоб ми жили мирно, всі згуртовані в добрі, мирі і злагоді".

Створивши такий великий прапор українські казначеї ще й встановили рекорд України.

Представник Національний Реєстр Рекордів:

"Це досягнення буде занесено до "Книги рекордів України" у категорії "Масові заходи, розміри". Довжина прапора 1 км 59 м 95 см. Це новий рекорд. Вітаю казначеїв з цим досягненням і вручити почесний диплом".

Загалом, як повідомили у Департаменті комунікації Національної поліції, у День Соборності на усій території України було заплановано приблизно 280 масових заходів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram