Перед форумом у Давосі підрахували гроші багатіїв
Загрузка плеера...

У швейцарському Давосі готуються до прийому гостей на Всесвітньому економічному форумі. Американське видання Citya.m.com склало список найзаможніших осіб, що завітають на цю подію.

Найбагатшою людиною на цій зустрічі став засновник Microsoft Білл Гейтс, статки якого оцінюють у 72 млрд дол. Слідом за ним розташувався засновник компанії Alibaba Джек Ма (47 млрд). П'ятірка лідерів сформована цілком з бізнесменів. Втім, до десятки найбагатших все ж увійшли два політики. Це лідер США Дональд Трамп та Президент України Петро Порошенко. Трамп посів шосте місце, його статки журналісти оцінили у 5 млрд дол. Порошенко на три позиції відстав від лідера Сполучених штатів. Український президент посів дев'яте місце у рейтингу. Багатство гаранта української конституції, за підрахунками медійників, становить понад 1,5 млрд дол. У міністерстві закордонних справ України повідомляли, що глави обох держав у ході форуму мають провести зустріч.

Щороку у Давосі для обговорення світових проблем збираються політики, бізнесмени, журналісти та науковці. Форум 2018 не став винятком. Серед основних тем форуму – боротьба зі зміною клімату, цифрова безпека, захист прав жінок, а також загрози популізму.

Відзначимо, що за день до відкриття форуму міжнародні організації, що борються з бідністю, опублікували звіт про економіку 2017 року. Виявилось, що 80% світового прибутку за цей час осіло у руках 1% людей. Понад 3,5 млрд людей досі живуть на межі бідності. Попри пожвавлення економіки рівень їх життя не змінився. Напередодні форуму у Давосі активісти закликали світових лідерів не ухилятись від сплати податків та інвестувати у соціальні проекти.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram