Мінкульт вимагає покарання за пожежу у пам'ятнику
Загрузка плеера...

Після пожежі в історичному будинку в центрі Києва Міністерство культури вирішило втрутитись у ситуацію з архітектурними пам'ятками столиці. У відомстві хочуть, щоб міська влада повернула собі споруду на вул. Б. Хмельницького, де 20 січня розпочалась пожежа. У Мінкульті чекають, що Київська державна адміністрація підготує позов про викуп споруди у нинішнього безвідповідального власника.

Міністерство звернулось до міського голови з вимогою обстежити усі історичні об'єкти столиці. В уряді нагадали, що чинне законодавство передбачає заходи впливу до винних у неналежному утриманні пам'яток. Зокрема, користувач або власник зобов'язані ремонтувати пам'ятки та захищати їх від різних видів пошкоджень. Якщо ж виникає будь-яка загроза стану об'єкта, про це необхідно одразу повідомити місцеві органи влади.

У Київській міській державній адміністрації поки що не прокоментували заяву міністерства. Будинок по вулиці Б. Хмельницького є пам'яткою місцевого значення. Зараз будівля перебуває в аварійному стані. Чотирнадцять років тому звідси виселили останніх мешканців. Два роки тому в історичному будинку внаслідок обвалу перекриття загинуло двоє людей.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram