З'явились деталі теракту у Кабулі
Загрузка плеера...

Щонайменше 30 людей загинуло під час нападу бойовиків угруповання "Талібан" на готель Intercontinental у Кабулі. За останньою інформацією, у наслідок теракту загинуло 14 іноземців та, за різними джерелами, від 6 до 9 громадян України.

Представники афганської авіакомпанії Kam Air (Кам Еїр) повідомили про гибель двох українських пілотів, яких вони наймали. Також відомо, що жертвами атаки стали дві стюардеси-українки.

Представники місцевої влади повідомили, що правоохоронцям довелося ліквідувати шістьох нападників. Проте деякі ЗМІ стверджують, що бойовиків було 4 чи 5.

Як розповіли очевидці, нападники прийшли до ресторану, що у готелі, та зробили замовлення. Потім вони дістали зброю і почали обстріл. Дехто стверджує, що бойовики використовували багато ручних гранат. Терористи заходили до кожної кімнати, шукали людей і стріляли в них. Офіціант наголосив, що поранені годинами лежали без медичної допомоги.

Протягом 17 годин люди були у полоні, доки силам безпеки вдалося узяти готель під контроль. Речник міністерства внутрішніх справ Афганістану Наджиб Даніш повідомив, що вдалося звільнити понад 150 заручників.

Варто зауважити, що представники служби безпеки самого готелю втекли із приміщення так нічого й не зробивши. Керівництво Intercontinental відмовилося коментувати такий вчинок своїх співробітників.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram