Головні події 21-22 січня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 21-го до ранку 22 січня 2018 року:

Україна святкує День Соборності

22 січня Україна святкує День соборності. 100 років тому на Софійській площі урочисто проголосили об’єднання УНР та ЗУНР.

Традиційно в цей день українці створюють "живий ланцюг". А також відбуваються покладання квітів та інші урочисті заходи.

У Кабулі загинуло до 10 українців

Днями у столиці Афганістану Кабулі бойовики атакували готель Intercontinental. Під час нападу у приміщенні були й українці.

У Міністерстві закордонних справ підтвердили загибель 6 наших земляків. Водночас закордонні журналісти говорять про смерть 9 українців.

Підпишуть новий Єлисейський договір

22 січня – 55-та річниця підписання Єлисейського договору. З цієї нагоди Німеччина та Франція домовились розробити новий такий документ.

Країни хочуть поглибити економічну інтеграцію, посилити співпрацю в галузі оборони і безпеки. А також створити тісніші зв'язки між громадянами країн.

Туреччина пішла проти курдів

Туреччина розпочала військову операцію "Оливкова гілка" проти курдських угрупувань у Сирії. Між сторонами точаться бої.

За даними турецьких ЗМІ, з території, підконтрольної курдам, було випущено більше десяти ракет. У результаті загинула людина, ще 50 постраждали.

Досі знеструмлені 174 населені пункти

Через негоди в 3 областях України досі лишаються знеструмленими 174 населені пункти. Про це повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій.

Рух на трасі Київ-Одеса повністю розблоковано . Ситуація на дорозі ускладняється через ожеледицю. За порядком слідкують 12 постів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram