Румуни знову вийшли на антикорупційний протест
Загрузка плеера...

У Бухаресті знову відбулась акція протесту. У центрі румунської столиці зібрались близько 30 тисяч активістів. Люди виступали проти внесення змін до системи правосуддя та пом’якшення антикорупційного законодавства.

Очевидці розповіли, що протестувальники тримали в руках національні триколори та прапори Євросоюзу. А також транспаранти із закликами "зберегти юстицію" і "все заради юстиції".

Правоохоронці намагалися обмежити рух колони. Через це між активістами та поліцейськими декілька разів розгоралися сутички.

За словами місцевих журналістів, у цей день збирались і в інших румунських містах, а також за кордоном.

Нагадаємо, що румуни вже не вперше виступають проти нових змін в антикорупційному законодавстві країни. Найбільші вуличні акції відбулись на початку цього року після спроб правлячої Соціал-демократичної партії щодо декриміналізації кількох правопорушень.

Як відомо, у грудні минулого року нижня палата парламенту країни схвалила закони про реформування системи правосуддя. Раніше Європейська комісія, Державний департамент Сполучених Штатів Америки та президент країни критикували їх як загрозу незалежності судів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram