У Кабулі стався теракт: серед загиблих українці
Загрузка плеера...

У Кабулі відбулася атака на готель Intercontinental, у результаті чого 6 осіб постраждало, ще 5 – загинуло. Повідомляється, що серед загиблих один громадянин України.

У Міністерстві закордонних справ заявили, про невідкладний відліт консула до столиці Афганістану через необхідність оперативних та скоординованих дій на місці події.

За попередньою інформацією, під час нападу на готель бойовиків "Талібану" пролунало кілька вибухів, які, імовірно, організували терористи-смертники.

У полон нападників потрапило кілька людей. Після 17-годинного утримування готелю терористами, правоохоронцям вдалося відновити контроль над приміщенням і евакуювати 153 людини. Поліція ліквідувала двох нападників.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що кількість загиблих українців може бути більшою. Наразі Київ постійно працює із місцевою владою Кабула.

Варто зауважити, що напали на Intercontinental через кілька днів після того, як посольство Сполучених Штатів Америки попередило про можливі плани терористів атакувати один із готелів столиці Афганістану.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram