В Україні очікується й подальше погіршення погоди
Загрузка плеера...

В Україні очікується значне погіршення погодних умов. Про це повідомили на офіційному сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

У повідомленні сказано, що з 21 по 23 січня на території Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Донецької та Луганської областей погода буде постійно змінюватися. Мешканцям регіонів варто готуватися до сильних опадів у вигляді мокрого снігу, а от на узбережжях Чорного й Азовського морів – дощу. Зазначається про сильне налипання снігу й ожеледь на лініях електропередачі й деревах. Водіям варто бути обачливими на дорогах через ожеледицю. Швидкість вітру сягатиме 15-20 метрів за секунду, а часом і 25. Хуртовини, снігові замети можуть значно ускладнити рух транспорту. ДСНС повідомила, що висота снігового покриву може збільшитися до 20-30 сантиметрів.

Варто зауважити, що 21 й 22 січня рятувальники прохають бути обережними жителів гірської місцевості Львівщини, Івано-Франківщини та високогірної східної частини Закарпаття. На цих територіях сніголавинна небезпека сягнула третього рівня.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram