Штатам загрожують мільярдні втрати
Загрузка плеера...

У ніч на 20 січня у Сполучених Штатах Америки офіційно розпочався урядовий "шатдаун": в країні на певний час припинили фінансування державних установ.

За попередньою інформацією, верхня палата Конгресу Штатів хотіла затвердити закон про фінансування уряду, проте не змогла дійти згоди і набрати потрібну кількість голосів.

Як виявилося, республіканцям і демократам просто не вдалося знайти консенсусу в обговоренні ключових питань. Зокрема, демократи висунули вимогу до адміністрації США, аби вони продовжили виділяти кошти для низки програм у 2018 році.

Сенатори і досі продовжують засідання та обговорення.

Варто зауважити, що урядовий "шатдаун" це практично повне припинення виділення державних коштів на держструктури, у результаті чого країні загрожують мільярдні втрати навіть за кілька днів. У такому разі, усі державні службовці будуть вимушені піти у неоплачувані відпустки.

Водночас самі держустанови, які працюють у сфері нацбезпеки, медицини, допомоги у разі стихійних лих, оподаткування, поштових послуг і управління повітряним простором, продовжать свою роботу.

Останній "шатдаун", який пережили Сполучені Штати Америки, відбувся у 2013 році і тривав він тоді 16 днів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram