У Міненерговугілля чекають реформаторів
Загрузка плеера...

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України розпочало конкурс з обрання державних експертів до трьох директоратів, які уже створені в рамках кадрової реформи.

Юлія Підкоморна, в.о. держсекретаря Міністерства енергетики та вугільної промисловості:

"Це реформа державного управління, яка стартувала навесні минулого року. Ми зараз на етапі конкурсу і добору фахівців із питань реформ. Уже була перша хвиля конкурсів, де ми обрали переможцями трьох директорів директоратів. Ці три директорати вже почали свою роботу".

Як пояснили у міністерстві, директорати, на відміну від старих департаментів, мають стати потужними аналітичними центрами, що займатимуться винятково розробкою державної політики. Мета такої кадрової реформи – залучити до управління галуззю не просто освічених, але й амбітних фахівців, яким би вистачило мужності кинути виклик системі й працювати за новими правилами.

Юлія Підкоморна, в.о. держсекретаря Міністерства енергетики та вугільної промисловості:

"Наша мета - формування політики галузі, яка призведе до розвитку і стабільного функціонування. Нам європейські партнери допомагають суто технічно: тренінгами, навчанням. У них досвід такої форми державного управління вже давно. Вони нам дають поради, проводять тренінги для новообраних працівників. Від фахівців з питань реформ ми очікуємо, що їхнє аналітичне мислення, досвід, стратегічне бачення, освіта і професійність дадуть можливість працювати на упередження проблем, негативних моментів роботи галузі і будуть працювати на стратегічний розвиток галузі й міністерства".

Аби відібрати таких експертів, потрібно чимало часу, тому конкурси довготривалі і проходять у чотири етапи, а ключовим критерієм відбору кандидатів для конкурсної комісії, яка складається з представників як міністерства, так і громадських організацій, є фахова компетенція претендентів.

Юлія Підкоморна, в.о. держсекретаря Міністерства енергетики та вугільної промисловості:

"Перший етап - тести на комп'ютері. Потім розв'язують ситуативні завдання. Вони розв'язують два кейси: один із них стосується галузі, а інший - перевірка їхнього бачення розв'язання або певної проблеми, або розвитку галузі. Наступний тест на знання законодавства. І останній - найважливіший - співбесіда, яка проходить в усній формі".

Усі етапи конкурсу, крім співбесіди, кандидати проходять анонімно. Наразі, за інформацією міністерства, на 13 відкритих вакансій уже понад 90 претендентів. Мотивують потенційних кандидатів доволі високими зарплатами та незалежністю від політичних процесів, які відбуваються в державі.

Юлія Підкоморна, в.о. держсекретаря Міністерства енергетики та вугільної промисловості:

"Найнижча зарплата державного експерта буде коливатися у межах 36-39 тис. грн і директора директорату – приблизно 49-53 тис. грн. Ці кошти є у державному бюджеті. Заробітна плата є досить високою у сьогоднішніх умовах., щоб уникнути корупційних ризиків людині, яка буде працювати на державній службі. Зараз набір фахівців із питань реформ дає надію на те, що ці люди будуть формувати політику галузі, і не будуть залежати від політики, яка є в державі, і від політиків їхньої зміни".

Микола Войтів - один із тих, хто все ж вирішив спробувати свої сили, взяв участь у конкурсі, щоб долучитися до реформування однієї зі стратегічно важливих галузей країни.

Микола Войтів, комунікаційний експерт проекту "Association for you":

"Оскільки влаштовує не все, що відбувається у нашій країні, треба долучатися до змін. Легко просто сидіти й очікувати, що хтось зробить це краще за тебе. Ти повинен бути активним і робити зміни. Взяти участь у цьому конкурсі - була одна із тих нагод, щоб отримати певну легітимізацію реалізації своїх ініціатив та ідей. Для того я і взяв участь у конкурсі".

Щодо самого конкурсу, то пан Микола радить звертати особливу увагу ще й на репутацію претендентів.

Микола Войтів, комунікаційний експерт проекту "Association for you":

"Думаю, що важливою була би перевірка кандидата на репутацію. У час реформування країни це дуже важливо. Я вважаю, що репутація має бути ключовим критерієм відбору кандидата зокрема на такі посади".

У міністерстві сподіваються, що за допомогою кадрової реформи вдасться зламати стару бюрократичну систему, за якої апарати міністерств були по суті обслуговуючими підрозділами чиїхось інтересів. Загалом у першому півріччі 2018 року завершується пілотний проект із реформування 10 міністерств першої хвилі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram