Макрон і Мей підтримали ядерну угоду з Іраном
Загрузка плеера...

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей і президент Франції Еммануель Макрон прийняли комюніке про дотримання угод ядерної програми Ірану.

У документі сказано, що обидві сторони підтверджують свою повну відданість Спільному всеосяжному плану дій (СВДП) та його втіленню в життя. "Вони відзначають внесок плану у збереження міжнародного режиму нерозповсюдження ядерної зброї".

Варто зауважити, що Макрон і Мей висловили свою стурбованість щодо розвитку ракетної програми Ірану, зокрема, створення балістичних ракет і дій в регіоні. Також сторони непокоять ознаки того, що Іран допомагає хуситам у Ємені.

Представники Великої Британії і Франції закликають міжнародне співтовариство більше працювати над просуванням миру і стабільності на раніше згаданій території, адже метою є вирішення проблеми дестабілізації регіональної діяльності Ірану.

Нагадаємо, нещодавно президент США Дональд Трамп звернувся до Ірану з вимогою внести серйозні зміни у договір про атомну програму. Проте Тегеран "не погодився вносити поправки і не буде приймати на себе нових зобов'язань, які виходять за рамки договору, укладеного у Відні у 2015 році".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram