НАБУ взялось за прокурорську нерухомість
Загрузка плеера...

Національне антикорупційне бюро взялось за першого заступника прокурора Дніпропетровської області Романа Соскова. Відповідну інформацію поширили ЗМІ з посиланням на рішення Солом'янського райсуду Києва.

Детективи НАБУ подали клопотання про тимчасовий доступ до повної інформації про мобільний телефон посадовця (час вхідних і вихідних дзвінків, дата і тривалість інтернет-з'єднань, інформація про sms-спілкування). Правоохоронцям знадобилась ця інформація, аби перевірити чиновника за фактом можливого незаконного збагачення.

Справа в тому, що родина прокурора Соскова володіє кількома дорогими об'єктами нерухомості. Три роки тому син і тесть правоохоронця придбали собі дві квартири площею близько 100 кв. м. При цьому офіційний дохід сина Соскова за останні три роки становить лише 3000 грн. Тесть прокурора заробив ще менше, усього лише 30 грн. Слідчі вважають, що активи для придбання нерухомості родичам передав прокурор. Проте загальна вартість купленого житла становить понад 4 млн грн, а це вдвічі більше, ніж офіційний дохід Соскова і його дружини за останні чотири роки. Крім того, заступник голови обласної прокуратури не вніс до своєї декларації квартиру і будинок, якими користується.

Солом'янський райсуд дозволив детективам повести перевірку посадовця.

Відзначимо, рік тому прокурор Сосков потрапив у центр скандалу після того, як попався п'яним за кермом незадекларованого автомобіля.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram