Влада готується до реформи сектора безпеки й оборони
Загрузка плеера...

Рада Національної безпеки і оборони, під головуванням Президента Петра Порошенка, обговорила і схвалила законопроект "Про національну безпеку України".

На засіданні глава держави наголосив, що проект закону передбачає реформування усього сектора безпеки й оборони України. Також законодавчий акт сприятиме покращенню співробітництва нашої держави із країнами Північноатлантичного альянсу.

За словами Президента, новий закон про нацбезпеку спрямований на приведення українських стандартів у цій сфері у відповідність до стандартів національної безпеки Євросоюзу.

Крім того, під час засідання Порошенко зауважив, що на 2018 рік в оборонному замовленні у 4 рази збільшено кількість протитанкових ракетних комплексів. Усі ПТРК будуть передані безпосередньо в зону проведення антитерористичної операції. Українські військові отримають не лише вітчизняні "Стугни", а й американські "Джавеліни".

Глава держави стверджує, що Україна безкоштовно отримає допомогу від США.

До того ж, збройні сили отримають у чотири рази більшу кількість безпілотників та в десять разів більше антиснайперських комплексів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram