Кабмін критикували хакери, а не "Антонов"
Загрузка плеера...

Державне підприємство "Антонов" зазнало хакерської атаки. У компанії повідомили, що зловмисники опублікували фейкове повідомлення на офіційному сайті підприємства. У розділі "Новини" з'явився "відкритий лист" із критикою на адресу прем'єр-міністра. Матеріал було подано як заяву керівництва "Антонова".

У тексті було зазначено, що Кабінет Міністрів під керівництвом Володимира Гройсмана усілякими способами намагається ускладнити роботу флагмана вітчизняного авіабудування. У листі йшлося про те, що уряд планує вилучати кошти, зароблені "Антоновим", і передавати їх іншими підприємствам "Укроборонпрому". Автори матеріалу заявили, що таке недалекоглядне рішення може зірвати міжнародні домовленості.

ЗМІ швидко поширили інформацію, викладену у "відкритому листі". Через деякий час опублікований хакерами текст зник з сайту, а сам ресурс припинив роботу.

На своїй сторінці у Facebook компанія "Антонов" повідомила, що творці так званого "відкритого листа" намагались дискредитувати і державу, і керівників держпідприємства.

Ані в "Укроборонпромі", ані у Кабміні не прокоментували звинувачення щодо перешкоджання роботі авіабудівної компанії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram